Rejestracja / Logowanie

WIOSNA-LATO

W COOL&SIMPLE

1. Nasz sklep internetowy działa pod adresem www.coolandsimple.pl, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą S&M Spółka z o.o. z siedzibą pod adresem Łódź, ul. Demokratyczna 117 93 - 348 , NIP: 982-03-06-205, REGON 360074784

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia przyjmowane są poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu dokonania korekty błędnych danych adresowych.

Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono zrealizowane, informując o tym Sprzedającego drogą mailową bądź po przez kontakt telefoniczny. Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

3. Produkty wysyłane są od poniedziałku do piątku(za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty lub w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia na produkt wysyłany przesyłką pobraniową. Towar wysyłamy Państwu za pośrednictwem poczty polskiej (czas doręczenie 1-3 dni ) lub firmy kurierskiej Siódemka(czas doręczenia ok.24 h).Dostarczanie przesyłek obywa się w dni robocze.

Za ewentualne opóźnienia w dostawie wynikające z winy przewoźników nie odpowiadamy.

Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

4. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia i to klient pokrywa koszty przesyłki.

Koszty wysyłki :
Przesyłka kurierska 16,00 zł
Paczka pocztowa priorytetowa 15 zł
Paczka pocztowa ekonomiczna 13 zł
Odbiór osobisty po przedpłacie : ul. Demokratyczna 117, Łódź 93-348 - 0 zł


5. Płatności za zakupione towary można dokonywać za pomocą operatora płatności internetowych PAYu lub w wyjątkowych sytuacjach na konto:

64 1610 1364 2104 0320 3143 0001

S&M SP. Z O.O 

 ul.Kolumny 275

93-631 Łódź

 

6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia( np. brak dostępnego towaru) nasz sklep, zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego o zaistniałej sytuacji.

7. Pomimo faktu, iż sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, po wcześniejszym uzgodnieniu przez formularz kontaktowy istnieje możliwość odbioru osobistego.

8. W przypadku, gdy produkt nie spełnił Państwa oczekiwań albo uznali Państwo, iż inny produkt z naszej oferty będzie dla Was bardziej odpowiedni lub produkt okazał się wadliwy prosimy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

1) Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i poinformuj o chęci zwrotu/wymiany towaru

2) Zapakuj produkt, do paczki dołącz dane niezbędne do ponownego wysłania towaru(imię, nazwisko, adres) lub dane niezbędne do zwrotu pieniędzy(np. numer konta bankowego) . Przydatna też będzie informacja o przyczynie zwrotu/wymiany co ułatwi i przyśpieszy proces wymiany produktu/zwrotu pieniędzy. Pamiętaj o tym, aby produkty były odpowiednio opakowane, tak, aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia.
3) Zaadresuj paczkę na nasz adres:

S & M Spółka z o.o.
ul. Demokratyczna 117

Łódź 93-348

4) Uwagi:

a) Klient ma prawo w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówionego towaru na poinformowanie Sprzedającego o chęci zwrotu zakupionego produktu. Konsument od momentu zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy ma kolejne 14 dni na zwrot towaru do Sprzedającego , natomiast Sprzedawca w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia przez Konsumenta chęci odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrotu pieniędzy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba ,że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu pieniędzy.
Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy do czasu otrzymania towaru wysłanego od Kupującego, który odstąpił od umowy. Pamiętać jednak należy o tym ,że Sprzedawca oprócz zwrotu pieniędzy za towar zwraca również koszt poniesiony przez Kupującego ,na przesyłkę towaru od Sprzedawcy do Klienta , ale Sprzedawca ma prawo do zwrotu kosztu przesyłki w wysokości najtańszej oferowanej przez niego formy dostawy i nie ma obowiązku zwrócenia różnicy pomiędzy najtańszą oferowaną formą dostawy , a wybraną przez Kupującego. Zgodnie z przepisami prawa koszt poniesiony przez Konsumenta w wyniku zwrotu towaru do Sprzedawcy w wyniku odstąpienia przez klienta od umowy ponosi Konsument!

b) Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów produktów używanych, które w jakikolwiek sposób są uszkodzone(np. poplamione, rozerwane) i nie są wynikiem wady powstałej w wyniku produkcji towaru

c)Nie przyjmujemy zwrotów towarów wysłanych do nas za pobraniem.
9. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

10. Sprzedawca informuje, że wszystkie jego produkty są w pełni zdolne do użytku i niewadliwe.

10. Korzystanie ze sklepu internetowego coolandsimple.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych)

11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).